Trases

Dāmu paradīzes trases ir paredzētas gan iesācējiem un mierīgu nobraucienu mīļotājiem, gan  pieredzējušiem slēpotājiem un snovotājiem. No visām trasēm pavērās lieliski dabas skati, kas sniedz dubultu baudu! Ar ko Dāmu Paradīzes komplekss ir labākais? Katru sezonu cenšamies saglabāt trases  uz DABĪGA SNIEGA SEGUMA, un mūsu komplekss atrodas Latvijas augstākajā virsotnē ”GAIZIŅKALNĀ”.

 

DĀMU PARADĪZE
Trase, kura ir aprīkota ar T-Bar jeb enkurveida pacēlāju, trases nobrauciena garumu var sasniegt līdz pat 450-500m. Trasē iespējams izbaudīt lēnu un plūstošu braucienu, kā arī trases labajā malā iespējams iegūt asākas sajūtas – var izlēkāties pa uzkalniņiem un doties arī trakulīgā slaidošanā pa konstrukcijām! Trase ir apgaismota.

OŠU GRAVA
Trasē Jūs iegūsiet augstākās emocijas slēpošanas un snovošanas vēsturē. Uz trasi ir iespējams nokļūt ar DĀMU PARADĪZES T-Bar-enkurveida pacēlāju. Trase ir bagāta ar pauguriem un interesantu reljefu, trase ir ļoti sportiska un ātra. Trasi ir ļoti iecienījuši snovotāji! Trasē nobrauciena garumu iespējams sasniegt līdz pat 450-500m. Trase ir daļēji apgaismota.

RIETUMU NOGĀZE
Trase, kurā noturās sniegs visilgāk Latvijā, trase ir ieskauta meža ielokā un atrodas rietumu daļā – tur kur noriet saule. Trasē uz doto brīdi nav ierīkots pacēlājs, bet projekts ir tapšanas stadijā, lai varētu pilnvērtīgi izmantot trasi.

DISTANČU SLĒPOŠANAS TRASES
Distanču slēpošana ir lieliska izvēle aktīvās atpūtas cienītājiem un ir piemērota ikvienam, neatkarīgi no vecuma. Trase ir izveidota mežā un mežam pieguļošos laukos, pļavās ar paugurainu reljefu un lēzeniem kāpumiem, kas sniedzas apkārt Gaiziņkalnam līdz pat 6km. Atkarībā no slēpotāja fiziskās sagatavotības var izvēlēties divas trases:
* Īsā trase, kuras garums ir 3km un 6m platums.
* Garā trase, kuras garums ir 6km un 6m platums.
Trases tiek sagatavotas ar speciālu rīku, ar ko tā tiek līdzināta slidsolim un iedzīta sliede  klasiskajam solim. Distanču trases ir izmantojamas tikai dienas gaišajā laikā. Trases izmantošanas maksa ir 2 € no personas uz neierobežotu laiku, simboliska samaksa trases uzturēšanai un kvalitātei.

KAMERŠĻŪKŠANAS TRASE
Šajā trasē Jūs varēsiet labi pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem, kas sniegs daudz jaunas emocijas. Trase aprīkota ar Multi-lift pacēlāju, kas neprasa lielu piepūli nokļūt trases virsotnē, viss notiek automātiski, Jūs tiekat pieāķets un virsotnē tiekat automātiski atāķēts. Kameras ar kurām doties trasē ir iespējams izīrēt inventāra nomas punktā. Trase ir apgaismota.

MEŽA TRASES
Visā kompleksā ir vairākas meža trases, kuras ir izkoptas ar nodomu baudīt ziemas priekus, no visām meža trasēm pavērās burvīgi panorāmas skati. No trasēm ir iespēja nokļūt uz vietu, kurp var doties ar pacēlāju augšup virsotnē. Trases daļēji apgaismotas.

RAGAVIŅU KALNS (MUĻĶU KALNS)
Kāpēc MUĻĶU KALNS? Trases nosaukums ir cēlies no seniem laikiem. MUĻĶU KALNA trasē notika grandiozie Gaiziņkalna karnevāli, pa šo klanu lejup devās ar paštaisītiem kamanu šļūcamajiem, baudīja ziemas priekus un jandelejās. Trases apmeklēšana ir bezmaksas un ir paredzēta ziemas prieku baudīšanai ar dažāda veida šļucamajiem. Trase nav apgaismota.
Šļūcamos iespējams iegādāties/izīrēt inventāra nomas punktā.

Atbraucot pie mums Jūs ar lepnumu varēsiet teikt „Es esmu Latvijas augstākajā virsotnē”!